Zaproszenie do udziału w Konferencji GIS Day 2023

zaproszenie na Konferencję GIS Day 2023

Zapraszamy serdecznie do udziału w Konferencji GIS Day 2023, która odbędzie się 17.11.2023 roku na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Geoinżynierii UWM w Olsztynie, Instytut Gospodarki Przestrzennej i Geografii UWM w Olsztynie oraz Międzynarodowe Koło Naukowo-Badawcze GISCode.

Konferencja "GIS Day 2023" to międzynarodowe wydarzenie skierowane do użytkowników i entuzjastów systemów GIS, mające na celu podkreślenie roli GIS w analizie i zrozumieniu danych przestrzennych.

Podczas wydarzenia odbędą się wystąpienia studenckie oraz konkurs na najlepszą prezentację studencką i najlepszy poster uczniowski. Ponadto, zaplanowane są stoiska sponsorskie, na których będzie można zapoznać się z ofertami pracy, oraz warsztaty i szkolenia.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:00 w sali 2, przy ulicy Prawocheńskiego 15.

Plan dnia:

• 9.00 - Rozpoczęcie konferencji (sala 2)
  • 9.15 - 11.00 - Wystąpienia studenckie (sala 2)
  • 11.00 - 11.30 - Sesja posterowa (hol budynku)
  • 11.30 - 12.00 - Rozdanie nagród i zakończenie konferencji
  • 12.00 - 13.00 - Warsztaty (sala 2)
    "Myśl przestrzennie z ArcGIS" - prowadzący: D. Binięda "Portal Geostatystyczny" - prowadzący: dr inż. M. Ogryzek
  • 13.00 - 15.00 - Warsztaty studenckie (Laboratorium GIS Lab sala 217)
    "Aplikacja Dashboard" - prowadzący: D. Binięda

Sponsorami konferencji są: UWM w Olsztynie, Wydział Geoinżynierii, Instytut Gospodarki Przestrzennej i Geografii, ESRI, Eltel, ViMap, Biuro Karier UWM, Urząd Miasta Olsztyna, REMAX Liberty oraz Xella Polska.

Zachęcamy do aktywnego udziału w Konferencji GIS Day 2023, która będzie doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy na temat systemów GIS oraz nawiązania wartościowych kontaktów z profesjonalistami z branży. Bądźcie z nami 17.11.2023 na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie!