ERASMUS+ - zasady rekrutacji

REKRUTACJA NA STUDIA W ROKU AKADEMICKIM 2015-2016 r.
trwa do 26 lutego  2015 r

OGÓLNE ZASADY REKRUTACJI STUDENTÓW NA STYPENDIUM ERASMUS+

PRAKTYKI

TERMINY
Praktyki rozpoczynające się w marcu, kwietniu i maju – termin składania dokumentów – do 24 grudnia.
Praktyki rozpoczynające się w czerwcu i lipcu – termin składania dokumentów – do końca 25 marca.
Czas trwania praktyki nie może być krótszy niż 3 miesiące (musi być min. 90 dni)

Aby wyjechać na praktykę należy przygotować:
1) Letter of Intent (pierwszy dokument, który mówi o chęci współpracy firmy z UWM w ramach Waszej praktyki),
2) Podanie do Dziekana,
3) Erasmus Placement Application Form (Aplikacja na praktykę podpisana przez Was i przez koordynatora Wydziałowego),
4) CV w j. angielskim,
5) Training Agreement (Porozumienie dot. programu praktyki podpisane przez Firmę, przez Was i przez UWM).

Najpierw należy otrzymać od Firmy list intencyjny mówiący o tym, ze firma Was na praktykę przyjmie, czasami Firma prosi o zakres praktyki jaką macie odbyć. Wówczas musicie firmie przekazać Training Agreement. Druga sprawa to podanie do Dziekana. Należy je przygotować wówczas, gdy otrzymacie od Firmy Letter of Intent. Załączacie go do podania do Dziekana wraz z Aplikacją na praktykę podpisaną przez koordynatora Wydziałowego ds. Programu Erasmus.

DOKUMENTY PROSZĘ SKŁADAĆ

pokój 302, Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa