Zmiana kodow finansowych

Dziekani Wydziałów

Kierownicy Jednostek Organizacyjnych

Pracownicy Uniwersytetu

W związku z wdrożeniem nowego programu finansowo-księgowego wraz z modułami budżetowania oraz zarządzania projektami, zmianie ulegają kody finansowe czyli tzw.  źródła finansowania.

Osoby posiadające pełnomocnictwo Rektora do dysponowania środkami finansowymi z konta, z którego realizowany jest wydatek, proszone są o umieszczanie na dokumentach finansowych od dnia 1.12.2014 r. dodatkowo nowego kodu właściwego do rodzaju działalności z jakiej realizowany jest wydatek oraz źródło jego finansowania.

Przykład:   stary kod 501-0101  nowy kod  11.101.00-xxx , w miejsce „XXX” proszę wpisać rodzaj źródła finansowania.

W załączeniu wykaz nowych kodów oraz źródeł finansowania. http://www.uwm.edu.pl/projekty/

Wszelkie zapytania proszę kierować do:

- działalność dydaktyczna -  Ewa Mańkiewicz tel. 523-33-34 lub Sekretariat  Kwestora 523-34-61

- działalność badawcza -  Beata Wolak tel. 523-41-05