Biznesomania - konkurs z przedsiębiorczości dla studentów

PODEJMIJ BIZNESOWE WYZWANIE!

Sprawdź swoją wiedzę!
Stwórz model biznesowy!
Wygraj!

Celem konkursu jest sprawdzenie wiedzy studentów na temat prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, ale także inspiracja do podejmowania biznesowych wyzwań.

To również okazja do zaprezentowania świeżego podejścia do poszukiwania pomysłów na biznes, zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

KIEDY? 16. kwietnia 2014 roku, godzina 10.00
GDZIE? Centrum Innowacji i Transferu Technologii (ul. Prawocheńskiego 9 - Stara Kotłowania)

Etapy Biznesomanii:
I etap - test wiedzy z przedsiębiorczości
II etap - zespołowe tworzenie modelu biznesowego Canvas wylosowanego pomysłu na biznes. Prezentacja modelu przed grupą ekspertów.
III etap - zadanie na kreatywność

Do zdobycia:

• tablet !
  • praktyki w Banku Pekao S.A. z możliwością zatrudnienia!
  • karty prezentowe Empik!
  • książki
  • abonamenty Stock Watch
  • bilety do kina Helios
  • i wiele, wiele innych... W TYM KONKURSIE WSZYSCY MAJĄ SZANSĘ WYGRAĆ CIEKAWE NAGRODY JUŻ PO PIERWSZYM ETAPIE!

Eksperci Konkursu:

Jerzy Siwkiewicz - obecnie Dyrektor CIiTT UWM w Olsztynie. Poprzednio Dyrektor /Regionalny /Ekonomiczny /Finansowy / Główny Księgowy - największych polskich Firm telekomunikacyjnych, turystycznych oraz z branży spożywczej i finansowo-bankowej.

dr Marek Siemiński - adiunkt w Katedrze Organizacji i Zarządzania Wydziału Nauk Ekonomicznych UWM, prowadzi własną firmą konsultingową, przewodniczący rady nadzorczej Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Olsztynie, występuje w roli eksperta w wielu projektach szkoleniowo-badawczych. Jest członkiem Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierowania oraz Towarzystwa Współczesnego Zarządzania.

Paweł Harajda - lokalny patriota, fan nowych mediów i otwartych standardów, bloger w stanie reaktywacji, współzałożyciel Stowarzyszenia OLCAMP promującego nowe technologie w regionie i firmy NETLORDS zajmującej się promocją w Internecie. Przyszły multimiliarder. ;)

Szczegóły w załączonym regulaminie!

Organizatorzy zapewniają usprawiedliwienia dla studentów, którzy opuszczą w tym dniu zajęcia.

Partnerzy Biznesomanii:
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Olsztyna, Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Partner strategiczny: Centrum Innowacji i Transferu Technologii