Turniej Piłki Nożnej dla pracowników Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu i Klub Sportowy AZS UWM zaprasza reprezentacje wydziałów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na  Międzywydziałowe Mistrzostwa Pracowników o Puchar Rektora UWM w futsalu. Zawody odbędą się w hali UWM ul. Prawocheńskiego 7 od dnia 23.10. 2013 r.

System rozgrywek w zależności od ilości drużyn. Ilość zawodników - 4 plus bramkarz, ilość rezerwowych dowolna. Zapisy do dnia 21.10.2013 r.

Proszę o zgłoszenia chętnych pracowników do gry w turnieju (Imię, Nazwisko, e-mail, tel. komórkowy) kierować na adres caprio@uwm.edu.pl.

Wszelkie kwestie organizacyjne realizuje dr inż. Mirosław Bełej, Katedra Gospodarki Nieruchomościami i Rozwoju Reginalnego

dr inż. Mirosław Bełej