Konkurs FameLab

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w drugą polską edycję konkursu FameLab, skierowanego do badaczy i badaczek związanych z naukami ścisłymi, przyrodniczymi, medycznymi, rolniczymi lub technicznymi. Organizatorami konkursu są British Council Polska i Centrum Nauki Kopernik przy wsparciu Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Zeszłoroczna, pierwsza polska edycja konkursu, okazała się prawdziwym sukcesem. Do udziału w konkursie zgłosiło się ponad 80 naukowców z całej Polski, a zwyciężczyni polskiego FameLabu, doktorantka Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego Monika Koperska podczas światowego finału w Wielkiej Brytanii zajęła drugie miejsce oraz zdobyła nagrodę publiczności.

Będziemy ogromnie wdzięczni za przekazanie informacji o FameLabie  pracownikom, doktorantom oraz studentom Państwa instytucji. Załączam szczegółowe informacje o konkursie.

Na stronie www.famelab.org.pl dostępny jest formularz zgłoszeniowy, aktywny do 31 stycznia 2013 roku.

Łączymy pozdrowienia,

Zespół projektu FameLab