XI Konferencji Naukowej. Konstrukcje Zespolone2017

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w „XI Konferencji Naukowej. Konstrukcje Zespolone2017”

Konferencja odbędzie się w dniach 29-30 czerwiec 2017 r. na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego.
W dniu poprzedzającym Konferencję, tj. 28 czerwiec 2017 r., zorganizowane zostaną warsztaty z zakresu projektowania stropów zespolonych.

TERMIN ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA do 31.12.2016 r.
Rejestracja poprzez stronę internetową.

Dwustronicowe abstrakty referatów, zakwalifikowane przez Komitet Naukowy, zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych. Referaty, przygotowane w języku angielskim , zakwalifikowane przez Komitet Naukowy Konferencji mogą być na życzenie autorów skierowane do publikacji w piśmie „Civil and Evinronmental Engineering Reports” (9 pkt. wg listy MNiSW).

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące Konferencji oraz warsztatów zawarte zostały w załączonym I Komunikacie Konferencyjnym oraz na stronie internetowej: www.konstrukcje-zespolone.uz.zgora.pl

dr inż. Paweł Błażejewski
Sekretarz Komitetu Organizacyjnego