WARSZTATY poświęcone finansowaniu projektów realizowanych przez „młodych naukowców" w szeroko rozumianej tematyce GNSS

Szanowni Państwo,
 
Firma Astri Polska Sp. z o.o. (Warszawa) przy współpracy z firmą Blue Dot Solutions (Gdańsk) zaprasza wszystkich zainteresowanych rozwojem branży i technologii GNSS (Global Navigation Satellite System) w Polsce na kolejne z cyklu BEZPŁATNE wydarzenie poświęcone finansowaniu projektów realizowanych przez „młodych naukowców" w szeroko rozumianej tematyce GNSS. Wydarzenie odbędzie się dnia 25 kwietnia 2017 roku (tj. wtorek) od godz. 13:30 – 18:30 na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
 
Podczas wydarzenia wskazane zostaną potencjalne źródła finansowania innowacyjnych projektów i nowoczesnych technologii w obszarze GNSS. W trakcie dedykowanych warsztatów Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z procedurą oraz dobrymi praktykami składania wniosków aplikacyjnych. Uczestnicy pod opieką doświadczonej kadry będą mieli możliwość stworzyć zarys własnego wniosku aplikacyjnego w założonym przez siebie temacie związanym z tematyką GNSS. Udział Uczestników w warsztacie ułatwi im w przyszłości skuteczne aplikowanie o środki na finansowanie ich autorskich projektów z obszaru GNSS.
 
Udział w warsztacie ekspertów w zakresie projektowania oraz rozwoju technologii i usług opartych o GNSS, którzy to wielokrotnie pozyskiwali środki z programów i funduszy Komisji Europejskiej (m.in. Programu H2020) oraz Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) -  z pewnością będzie stanowić okazję do wymiany doświadczeń i zdobycia cennych wskazówek.
 
W związku z powyższym prosimy Państwa o rozpropagowanie informacji o ww. wydarzeniu pośród wszystkich potencjalnie zainteresowanych, a w szczególności wśród studentów i młodych naukowców.
 
Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie: https://warsztatolsztyn.evenea.pl (gdzie znajdą Państwo również agendę i inne pomocne informacje)
 
 
 
Pozdrawiam,
Regards,
 
l---------------------------------
Karol Brzostowski
GNSS Specialist at Astri Polska
P: +48 (22) 10 55 150 / M: +48 519 362 706
F: +48 (22) 10 55 126