Skanska na UWM

FIRMA SKANSKA OGŁASZA NABÓR DO PROGRAMU PRAKTYK LETNICH 2016!

Jesteś studentem/studentką studiów magisterskich lub ostatniego semestru studiów inżynierskich? Chcesz poznać specyfikę pracy w branży, zdobyć cenne doświadczenie oraz przekonać się, dlaczego warto pracować w naszej firmie? Jeśli tak – zapraszamy do udziału w 11. edycji Programu Praktyk Letnich 2016 organizowanych przez firmę Skanska.

Firma Skanska jest liderem polskiej branży budowlanej – pierwszym wyborem biznesu, studentów, profesjonalistów i inżynierów.

Zatrudniamy ok. 8 tys. pracowników na terenie całej Polski, a swoją kadrę nieustannie powiększamy o nowych pracowników: zarówno inżynierów, jak i specjalistów tzw. funkcji wsparcia. W związku ze strategią rozwoju na najbliższe lata, planujemy zwiększyć naszą obecność na aktualnych rynkach, ale również rozwijać się na nowych.

Co zyskasz, uczestnicząc w Programie Praktyk Letnich Skanska?

• 12-tygodniową praktykę
  • opiekuna praktyki, który przybliży Ci wybrany obszar funkcjonowania firmy
  • samodzielną realizację zadań, m.in. zadanie przewodnie praktyki
  • szkolenia
  • wynagrodzenie za pracę

Aplikuj do 6 kwietnia!

Firma Skanska zaprasza studentów studiów inżynierskich oraz magisterskich zainteresowanych nowymi technologiami wykorzystywanymi w budownictwie do udziału w tegorocznej edycji Prezentacji Inżynierskich.

Prezentacje Inżynierskie to spotkania na uczelniach, podczas których prezentujemy naszą firmę, opowiadamy o najciekawszych realizacjach Skanska, dzielimy się naszą wiedzą oraz prezentujemy nowoczesne technologie w budownictwie.

W programie tegorocznej edycji znajdą się prezentacje ekspertów dotyczące technologii BIM, spotkania z osobami zajmującymi się rekrutacją na praktyki oraz rozmowy z byłymi praktykantami, którzy chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami.

Przyjdź, jeśli:

• jesteś zainteresowany/zainteresowana nowym technologiami w budownictwie
  • jesteś studentem/studentką studiów inżynierskich lub magisterskich
  • myślisz o Programie Praktyk Letnich
  • chcesz spędzić ciekawie czas

Zachęcamy do śledzenia naszego kalendarium [4], gdzie pojawiają się informacje o terminach Prezentacji.

Prezentacja na UWM JUŻ 22 MARCA!

dr inż. Jacek Zabielski
Prodziekan ds. Budownictwa