Prezentacja programu IBM Academic Initiative for Cloud

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych pracowników oraz studentów z Waszych wydziałów

w dniu 1 marca 2016 (wtorek), godz
. 11.30 - 13.00, aula C1 (parter) Wydziału Matematyki i Informatyki, ul. Słoneczna 54 na prezentację programu IBM Academic Initiative for Cloud.

Jest to program dający wydziałom i studentom darmowy dostęp do całego portfolio IBM Bluemix, najnowszych i wiodących technologii opartych o środowisko chmury, takich jak:
- Watson
- IoT
- Big Data

Dzięki temu programowi wydziały oraz ich studenci zyskują możliwość zdobycia umiejętności i zbudowania przedsiębierczości w tworzeniu mobilnych, opartych na chmurze rozwiązań odpowiadających na potrzeby wielu dziedzin nauki, biznesu, medycyny i prawa. Wkraczamy w erę transformacji wielu dziedzin życia, w której komputery stają się wykwalifikowanymi asystentami.

Spotkanie poprowadzą prezesi firmy CONSEN SP. Z O.O.:

• Michał Jarmołkowicz, przedsiębiorca od 10 lat tworzący rozwiązania informatyczne z zakresu kryptografii oraz eksploracji danych dla branży finansowej, medycznej i prawa.
  • Prezes Consen Sp. z o.o., pracownik IBM Denmark, członek rady nadzorczej Sprint S.A.
  • Tomasz Lipka

Jan Jakóbowski - Dziekan WMiI