"Smart City – rola geoinformacji oraz technologii ICT

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji Naukowo-Technologicznej p.t. "Smart City – rola geoinformacji oraz technologii ICT". Konferencja ta, organizowana przez Wydziały Geodezji i Kartografii oraz Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, odbędzie się 26 lutego 2016 roku w Małej Auli Gmachu Głównego PW.

Tematyka konferencji związana jest bezpośrednio z rozwojem tzw. inteligentnych miast, które efektywnie wykorzystują potencjał mieszkańców oraz najnowsze technologie informacyjne. W realizacji tego procesu nauka odgrywa kluczową rolę, zaś transfer wiedzy i technologii wytworzonej w wiodących ośrodkach akademickich jest istotnym elementem kształtowania cyfrowego społeczeństwa informacyjnego.

Celem Konferencji jest budowa płaszczyzny współpracy i wymiany doświadczeń w zakresie Smart City między uczelniami, władzami samorządowymi a przedsiębiorcami.

Komunikat nr 2, program konferencji, lista prelegentów oraz dodatkowe informacje zamieszczone zostały w załączniku oraz na stronie: www.smartcity.pw.edu.pl

Rejestracja do dnia 16 lutego 2016r. !

Uwaga: w przypadku rejestracji 2 osób - dodatkowo trzecia osoba gratis!

Agnieszka Turek
Sekretarz Komitetu Organizacyjnego