Drodzy Studenci!

Chciałbym serdecznie podziękować za wyróżnienie mojej osoby tytułem Belfra Naszego Wydziału i duże wsparcie podczas finałowego głosowania, zakończonego wysoką czwartą lokatą (prawie pudło :))!. Tytuł, który został mi przez Was przyznany, jest dla mnie potwierdzeniem, że praca, którą wykonuję jako nauczyciel akademicki i Wasz Prodziekan jest pozytywnie oceniana. Tym bardziej jest mi miło, że wyróżnienie to przypadło mi u schyłku drugiej kadencji pełnienia funkcji prodziekana ds. studenckich i jest dla mnie zwięczeniem ponad 7-letniej, doskonałej współpracy z Samorządem Studenckim Naszego Wydziału - najlepszym Samorządem na UWM. Dziękując za zaufanie jakim mnie obdarzyliście, życzę Wam wielu sukcesów, tych zawodowych i tych prywatnych, wyborów tylko trafionych, chwil niezapomnianych i czerpania radości z bycia Studentem najpiękniejszego Uniwersytetu w Galaktyce. NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI !!!

Krzysztof Rząsa