15 grudnia 2015 roku Space Day - dzień Gospodarki Przestrzennej

Szanowni Państwo,

Wraz z Kołem Naukowym Polityki Regionalnej, działającym przy Katedrze Gospodarki Regionalnej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, pragniemy serdecznie zaprosić na wydarzenie, znane w kręgu naszej Uczelni jako Space Day - dzień Gospodarki Przestrzennej organizowane pod hasłem: "EVENT: city, wydarzenia masowe a przestrzeń i jej użytkownicy", które odbędzie się 15 grudnia 2015r. w Starej Auli budynku gł. Uniwersytetu Ekonomicznego. To jeden dzień w roku, kiedy możemy się spotkać, aby wspólnie dyskutować nad tematem przewodnim, wynikającym z naszych pasji, zainteresowań oraz specyfiki kierunków urbanistycznych, a także posłuchać wystąpień specjalistów z danej dziedziny oraz studentów, chcących podzielić się z nami swoimi przemyśleniami w ramach sesji referatowej - głównego punktu programu. Zawsze jest nam miło gościć osoby z innych kierunków oraz uczelni, gdyż mamy możliwość wymiany doświadczeń i poglądów oraz szerokiej debaty. W tym roku tematem przewodnim naszego wydarzenia są wydarzenia masowe oraz ich wpływ na przestrzeń, środowisko i przede wszystkim na życie człowieka. Staraliśmy się wybrać temat ogólny - by pozostawić Państwu inwencję i kreatywność oraz możliwość dopasowania się do tematu zarówno z punktu widzenia osób studiujących gospodarkę przestrzenną, architekturę i urbanistykę, geografię czy architekturę krajobrazu. Zapraszamy do podzielenia się z nami swoimi przemyśleniami i udziału w debacie. Osoby zainteresowane wygłoszeniem referatu wszelkie wytyczne znajdą w załączniku.

Aktualne informacje znajdą Państwo na stronie: https://www.facebook.com/events/1090471647672357/ . Pytania prosimy kierować na uek.knpr@gmail.com.

REGULAMIN >>>pobierz<<<
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>>pobierz<<<