VII Konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu kartografii i geoinformacji

Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej ogłasza nabór prac do „VII Ogólnopolskiego konkursu prac dyplomowych z zakresu kartografii i geoinformacji dla studentów wyższych uczelni”.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe z zakresu kartografii i geoinformacji realizowane w roku akademickim 2014/2015. Każdy opiekun może zgłosić maksymalnie dwie prace. Prezentację należy przygotować w formie posteru (format 70 x 100 cm).

Kryteriami oceny będą:

1. oryginalność problemu naukowego,
  2. wskazanie utylitarnego celu pracy,
  3. zastosowane metody wizualizacji kartograficznej,
  4. walory graficzno-estetyczne prezentowanego posteru,
  5. sposób prezentacji posteru (czas prezentacji ok. 10-15 min.).

Formularze zgłoszeniowe (pobierz) należy nadsyłać do 15 maja 2015 roku na adres konkurs.wig@wat.edu.pl.

Prezentacje prac oraz rozstrzygnięcie odbędzie się 29 maja 2015 roku w Centrum Konferencyjnym WAT, ul. Gen. S. Kaliskiego 25A, 01-476 Warszawa.

Organizatorami konkursu są: Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej.

Łącząc wyrazy szacunku
Komitet organizacyjny