Podwyżki projakościowe 2015

Pracownicy WGIPB

Szanowni Państwo,

W związku z trwającymi przygotowaniami do przyznania w 2015 roku podwyżek wynagrodzeń zasadniczych pracowników w części projakościowej uprzejmie proszę:

I. O zapoznanie się z Zasadami przyznawania podwyżek w części projakościowej w 2015 roku - zobacz zasady.

II. Nauczycieli akademickich:

1.  o uzupełnienie, zgodnie z wytycznymi Prorektora ds. Kadr (informacja poniżej), Arkusza Oceny Okresowej Nauczyciela Akademickiego dostępnego pod adresem: http://arkusz.uwm.edu.pl,

2. w przypadku Aktywności Naukowych zdefiniowanych w kategoriach od 1 do 8 proszę o wskazanie udziału procentowego danego autora za rok 2013 i 2014.

II. Nienauczycieli akademickich:

1. o przygotowanie Ankiety Informacyjnej Pracownika Niebędącego Nauczycielem Akademickim. Ankieta jest dostępna pod adresem: wgipb.uwm.edu.pl/files/podwyzki/PODWYZKI_2015_gotowe_zal.doc,

2. dostarczenie wypełnionej i podpisanej Ankiety do Biura Dziekana w terminie do 30 kwietnia 2015 roku.

dr hab. inż. Radosław Wiśniewski, prof. UWM
Dziekan

Pismo Prorektora do spraw Kadr

(...)

Nauczyciele akademiccy
Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
w/m

Szanowni Państwo,

W oparciu o Porozumienie ze związkami zawodowymi w sprawie podwyżek wynagrodzeń zasadniczych pracowników UWM, niniejszym informuję, iż podstawą do przyznania projakościowej części podwyżki w 2015 r. w przypadku nauczycieli akademickich będzie ranking wydziałowy opracowany na podstawie danych z Arkusza Oceny Okresowej Nauczyciela Akademickiego obejmujących:
1. działalność naukową i organizacyjną za okres od 1 stycznia 2013 r. do 31 grudnia 2014 r.,
2. działalność dydaktyczną za okres roku akademickiego 2012/2013 oraz 2013/2014.

W roku 2015 a także w kolejnych latach wysokość środków przeznaczonych na dodatki motywacyjne nauczycieli akademickich będzie stanowić suma kwot: 35% dotacji celowej na zwiększenie wynagrodzeń nauczycieli akademickich, jaką Uniwersytet otrzymał w 2014 r. oraz 50% dotacji celowej na zwiększenie wynagrodzeń nauczycieli akademickich, jaką Uniwersytet otrzyma w 2015 r. Dodatek motywacyjny w 2015 r. będzie przyznany na okres dwuletni.
Zwracam się zatem do wszystkich nauczycieli akademickich UWM o wypełnienie Arkusza Oceny Okresowej Nauczyciela Akademickiego w wersji elektronicznej za okresy wskazane powyżej, do dnia 31 marca 2015 r. Aplikacja jest dostępna pod adresem: http://arkusz.uwm.edu.pl.

Pozostaję z szacunkiem

P R O R E K T O R