Spotkanie z dr Martą Kowalczyk pt. „O swoje trzeba zawalczyć”.

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych

serdecznie zaprasza na
spotkanie z dr Martą Kowalczyk pt. „O swoje trzeba zawalczyć”.

Spotkanie skierowane jest do naszych studentów, dla których studia są nie rzadko gigantycznym wyzwaniem, nie tylko ze strony możliwych do napotkania barier architektonicznych, społecznych ale również pod kątem własnych słabości, braku wiary we własne możliwości. Poprzez autoprezentację, dr Marta Kowalczyk, jako osoba z niepełnosprawnością, walcząca z przeciwnościami losu, chce pokazać,
że niepełnosprawność nie przekreśla osób nią dotkniętych z aktywnego życia,
ze spełniania marzeń i dążenia do wyznaczonych celów.

Prowadząca jest autorką poradników: „Niezbędnik Ojca” i „Codziennik współczesnego seniora” zaprezentuje swój dorobek naukowy, opowie o swoich pasjach i zainteresowaniach oraz o tym, jak radzi sobie z napotykanymi trudnościami.

Wszystkich, którzy chcą naładować akumulatory, uwierzyć że „dla chcącego, nic trudnego”, zachęcamy do udziału w spotkaniu.

Zapraszamy również pasjonatów historii i religii, którym autorka uroni rąbka tajemnicy na temat swoich zainteresowań tą tematyką.

Spotkanie ma charakter otwarty, odbędzie się dn. 29.05.2014 r. o godzinie 17:00
w Bibliotece Uniwersyteckiej (ul. Oczapowskiego 12B) w sali 116.

W przypadku pytań prosimy uprzejmie o kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych (p. Dorota Filip, tel. 89/ 523 38 66).