Program „PROJEKTOR – wolontariat studencki”

Program „PROJEKTOR – wolontariat studencki” zaprasza do współpracy wszystkich studentów, którzy chcieliby połączyć przekazywanie swojej wiedzy i pasji ze zdobywaniem nowych umiejętności i doświadczenia już w trakcie studiów!

Program ma na celu wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci z małych miejscowości. To właśnie do tych miasteczek i wsi studenci - wolontariusze PROJEKTORA wyjeżdżają ze swoją aktywnością i wiedzą, by przekazywać dzieciom pozytywne wzorce osobowe i swoją postawą zachęcać je do dalszego rozwoju.

„PROJEKTOR – wolontariat studencki” to również szansa na możliwość uczestniczenia w innych wydarzeniach skierowanych do naszych wolontariuszy – szkoleniach, warsztatach, spotkaniach oraz szansa na poznanie nowych ludzi i atrakcyjny wpis do CV.