UWAGA STUDENCI!!! Badanie ankietowe procesu dydaktycznego

INFORMACJA DLA STUDENTÓW

Badanie ankietowe procesu dydaktycznego

W związku z wprowadzeniem w Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie od roku akademickiego 2013/2014 badań ankietowych „Jakość realizacji zajęć dydaktycznych” Centrum Nauki i Kształcenia Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej informuje:

Podstawę prawną jest:
Zarządzenie Rektora Nr 51/2013 z dnia 31 maja 2013 roku w sprawie określenia obszarów procesu dydaktycznego objętych badaniami ankietowymi, wzorów kwestionariuszy ankiet oraz procedur przeprowadzania badań ankietowych.

Termin przeprowadzenia ankiety:
17.02.2014 – 02.03.2014

Kogo dotyczy ankieta:
Badaniami objęci są wszyscy interesariusze procesu kształcenia: nauczyciele akademiccy, studenci, doktoranci, słuchacze studiów podyplomowych, uczestnicy kursów dokształcających, absolwenci oraz pracodawcy.

Czego dotyczy i za jaki okres jest przeprowadzana ankieta:
wszystkie przedmioty realizowane w semestrze zimowym w roku akademickim 2013/2014

Badania ankietowe, o których mowa w ust. 1 Zarządzenia dotyczą wszystkich form kształcenia (poziomów kształcenia): studiów jednolitych magisterskich, studiów pierwszego stopnia, studiów drugiego stopnia oraz form studiów: stacjonarnych i niestacjonarnych, a także studiów trzeciego stopnia, studiów podyplomowych i kursów dokształcających.

Kto wypełnia:
wszyscy studenci

Jak będzie realizowana ankieta: Badania ankietowe realizowane będą przy wykorzystaniu elektronicznych systemów ankietyzujących, zintegrowanych z Uniwersyteckim Systemem Obsługi Studiów.

Kto koordynuje działania:
Działania związane z funkcjonowaniem systemów ankietyzujących koordynuje Biuro ds. Kształcenia we współpracy z Biurem Informatycznej Obsługi Studiów

Jak wygląda ankieta:
ankieta stanowi załącznik nr 1 do Zarządzenia Rektora NR 51/2013 z dnia 31 maja 2013 roku dostępna pod adresem http://bip.uwm.edu.pl/node/3270