UWAGA STUDENCI !!! Konsul z Ambasady USA na UWM w Olsztynie - spotkanie dla studentów 28 listopada 2017 wtorek

Konsul z Ambasady USA na UWM w Olsztynie - spotkanie dla studentów 28 listopada 2017 wtorek

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Poland, partner Departamentu Stanu zapraszają na spotkanie z konsulem, Panem Abrahamem Lee, który:
- przedstawi wakacyjne programy wymiany oraz inne programy wymiany ze Stanami Zjednoczonymi skierowane dla studentów,
- wyjaśni ułatwienia wizowe dla studentów oraz zasady i proces aplikacyjny,
- odpowie na pytania i weźmie udział w dyskusji - pan Konsul mówi po polsku.

28 listopada 2017 roku, wtorek, godzina 11:30

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Studium Języków Obcych, ul. Obrońców Tobruku 3

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/132818090671005/

Osoba kontaktowa:
Marek Witkowski
marekw@ccusa.com.pl

Zachęcamy zainteresowanych aby dołączyli do wydarzenia na facebooku.

W spotkaniu wezmą udział studenci którzy uczestniczyli w programach wymiany ze Stanami, więc będzie okazja do zadawania pytań oraz uzyskania szczegółowych informacji.

Prelegenci:

Abraham Lee, Vice Consul, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie
Abraham Lee jest dyplomatą amerykańskim w randzie Vice - Konsula w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Przed przyjazdem do Polski pracował w Azji - na misji w Ho Chi Minh w Wietnamie (dawny Sajgon). Przed wstąpieniem do korpusu dyplomatycznego USA pracował w Departamencie Sprawiedliwości jako prawnik -  Asystent U.S. Attorney.

Bożena Magdziak, Consular Assistant, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie
Pani Bożena Magdziak od 30 lat zajmuje się sprawami wyjazdów studentów i absolwentów polskich uczelni do Stanów Zjednoczonych. Jest ekspertem w sprawach procedur wizowych, zasad programów wymiany polsko – amerykańskich, oraz studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia w USA.

Marek Witkowski, studencki ambasador w Olsztynie, Camp Counselors USA - Poland
Marek Witkowski od 9 lat wysyła studentów na wakacyjne programy wyjazdowe w Stanach Zjednoczonych. Liczba studentów którzy dzięki niemu spędzili wakacje w USA to 467 osób. Jako praktyk, doradza jakie są możliwości oraz oferty pracy. Współpracuje z 1134 pracodawcami na terenie Stanów Zjednoczonych.