Lista absolwentów

Ponieważ podstrona jest w stałej rozbudowie, zapraszamy do zostawiania swoich kontaktów. By dodać nowy adres należy przejść do części zgłoszenie absolwenta.

2010Robaczewska Monika
Otwock - Warszawa
2010Kielkucki Tomasz
Laser Surveys Ltd London
email
2009Dębczyński Kamil
Usługi Geodezyjne - Włocławek
email
2008Grzegorzewski Grzegorz
Geopartner Gdańsk
email
2008Juchnowska (Romanowska) Edyta
2008 GP, 2006 GiSzN
email
2008Lidner Cezary
Intergeo
email
2008Radtke Artur
GiSzN - 2006
email
2008Milner Kamil
GEODEX Gdańsk
email
2007Litwin Andrzej
POLKART sp. z o.o.
email
2007Kania Jarosław
email
2007Olak Łukasz
Specjalnoć SIP, Warmińsko Mazurskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych
email
2006Ostrowska Anna
Aktualnie zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami
email
2006Ziniewicz Monika Anna
email
2006Augustynowicz Agnieszka
Echo Investment Poznan
email
2006Semczyszyn Michał
OPGK Olsztyn
email
2006Łagocki Łukasz
emailwww
2006Bartosz Molski
email
2006Chojnowska Jolanta
Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, Wydział Geodezji
email
2006Siedlecka Katarzyna
Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie, Oddział Geodezji i Kartografii
email
2006Paweł Klockowski
email
2006Kucharczyk Bartosz
Kierunek studiów:Gospodarka przestrzenna, specjalizacja - planowanie przestrzenne, dobra znajomość oraz certyfikat pierwszego stopnia otrzymany przez centrum szkolenia Autodeska (Autocad 2007 LT)
email
2006Agnieszka Gliwińska
P.B Panorama Sp.z o.o.
email
2006Agnieszka Karbowniczyn
Urząd Miejski w Węgorzewie
email
2006Malec Krzysztof
POLKOM Sp. z o.o.
email
2005Litwin Andrzej
GeoSTAR
email
2005Elżbieta Boś - Kamionka
Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Olsztynie jako inspektor ochrony zabytków
email
2005Bogumila Maria Bujak
Studia ukonczylam w lipcu 2005 z wynikiem bardzo dobrym
email
2005Koczara Krzysztof
email
2005Nojman Edyta
Polanowscy Nieruchmości sp. zoo Warszawa - asystent ds. wycen nieruchmosci
email
2005Klecha Paweł
Lufthansa Systems Poland
email
2005Świder Arkadiusz
INPLUS Olsztyn - asystent urbanisty, opracowania planistyczne
email
2005Bujak Bogumila Maria
Thames Water Utilities Ltd., London UK
email
2005Spadło Katarzyna
Absolwentka Gospodarki Przestrzennej. Aktualnie asystent ds. nieruchomości. Współwłaściciel biura nieruchomości.
email
2004Bocian Dominika
email
2004Kurzynka Agnieszka
Kierunek Geodezja i Szacowanie Nieruchomości
email
2004Fernówka Mirosław
Geodezja i Szacowanie Nieruchomości 2004, Geooffice Biuro Usług Geodezyjnych
emailwww
2004Woźniak Robert
Wojewódzkie biuro geodezji i terenów rolnych
email
2004Ogulewicz Monika
email
2004Pieczkowski Tomasz
email
2004Gębal Dorota
Elmis-Invest sp. z o.o.
email
2004Brzozowska Teresa
email
2004Dabrowska Renata
email
2004Derecka Magdalena
email
2004Siepsiak Marcin
Gospodarka Przestrzenna - studia ukończone w 2004 roku. Geodezja i Szacowanie Nieruchomości - studia ukończone w 2007 roku
email
2004Witkowski Piotr
Absolwent Gospodarki Przestrzennej
email
2004Tkacz Jacek
email
2004Małgorzata Zielińska
GEONET Tłuszcz, woj. mazowieckie
email
2004Michalska Hanna
email
2004Maguder Tomasz
Geofizyka Toruń
email
2004Żyła Robert
email
2004Lachowski Piotr
Gospodarka Przestrzenna - studia ukończone w 2004 roku
email
2004Olszewski (Świątecka) Aleksandra
Powiatowy Urzad Geodezyjny w Titisee-Neustadt (Niemcy-Schwarzwald)
email
2003Ostrowski Kamil
Absolwent Gospodarki Przestrzennej UWM. Miejsce zamieszkania - Torquay - zachodnia Anglia
email
2003Rybarczyk (zd. Wylegała) Anna
Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne w Koszalinie
email
2003Czajkowski Paweł
MSA Survey w Londynie
email
2003Bontal Krzysztof
emailwww
2003Szulwic Łukasz
email
2003Dąbrowska Magdalena
email
2003Jachimowicz Magdalena
email
2003Michał Ugniewski
Wykonawstwo geodezyjne
email
2003Rutkowski Leszek
UM Tczew
email
2003Wełnicki Maciej
Wycena i obsługa nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy
email
2003Rydz Emilia
email
2003Komorowski Dariusz
Geofizyka Toruń Sp. z o.o.
email
2003Krajnik Arkadiusz
email
2003Ogórkis-Szulwic Alicja
email
2003Wełnicki Maciej
Nieruchomości Wielkopolski - Zarządzanie Poznań
email
2003Podlejska Agnieszka
email
2003Ciecierska Edyta
email
2002Bohaczek Marcin
email
2002Sobierajska Ewa
Adilsons Properties Ltd. 139 Cricklewood Broadway London NW2 4HX
email
2002Rotkiewicz Michał
Programista C++
emailwww
2002Gałka Michał
Gospodarka przestrzenna
email
2002Łączyńska Ewa
email
2002Zalewski Przemek
Geodezja i SIP
email
2002Szałkowski Marian
email
2002Pawelec Adam
email
2002Bakuła Marek
Ostrołęka
email
2002Oszczak Bartłomiej
email
2002Sakowicz Marcin
email
2002Ścisław Piotr
email
2002Zembrzuski Jarosław
Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
email
2002Brylowski Dariusz
email
2002Zofińska-Głowacz Marta
Absolwentka Gospodarki Przestrzennej UWM. Od lipca 2005 r. pośrednik w obrocie nieruchomościami.
email
2002Sikora Mariusz
ARiMR
email
2002Zep Karol
email
2002Damięcki Sylwester
email
2002Jaworska Agnieszka
email
2002Pękacz Marcin
email
2002Gałka Michał
IACS Płock
email
2002Plichta Artur
Zakład Geodezji,Politechnika Poznańska
email
2002Linkowski Piotr
email
2002Wilczewski Dariusz
email
2001Tomaszewska (z d. Sas Dołżycka ) Anna
PODGiK w Poznaniu
2001Zachaś Magdalena
email
2001Łonczyński Dominik
Rzeszów, Polski Związek Motorowy, praca u boku fachowców z dziedziny rzeczoznawstwa majątkowego i rzeczoznawstwa samochodowego oraz w charakterze biurowo-administracyjnym. Poszukuję kolegów i koleżanek z mojego rocznika.
email
2001Sikora Janusz
email
2001Białobrzeski Adam
email
2001Bielenica Jacek
email
2001Dzieńkowska (z d. Dragan) Anna
Urząd Miasta Chełm
email
2001Piotrowska Ewa
UWM w Olsztynie
email
2001Wysocki Robert
Alpha Enginiering Services Dublin
email
2001Dziewulski Marcin
Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie
email
2001Pietrzykowska zd. Kwiatkowska Anna
UM Sierpc
email
2001Rydel Jarosław
email
2001Kowalczyk Kamil
doktorant w Katedrze Geodezji Szczegółowej UWM Olsztyn
email
2001Duchalska rod. Szczepanik Anna
Aktualnie pracuję w szkole podstawowej i gimnazjum
email
2001Rolka Justyna
email
2001Węglicki Roman
NECSO
email
2001Cieślik Magdalena
email
2001Maleta (z d. Bernaciak) Monika
email
2001Stachura Karol
emailwww
2001Kabacinska Iwona
email
2001Parda zd. Osowska Anna
UM Elbląg
email
2001Jagoda Marcin
email
2001Kowerzanow Ewa
doktorantka w Katedrze Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego
email
2001Jakubowski Adam
email
2001Wnuk Radosław
MODGiK Chełm
email
2000Kazimierczak (Wojtaszek) Patrycja
Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w Pułtusku
email
2000Czech-Jagiełło Wioletta
email
2000Uradzinski Marcin
UWM w Olsztynie,Katedra Geodezji Satelitarnej i Nawigacji
email
2000Lewartowski Artur
email
2000Piątkowski Sławomir
email
2000Kondratowicz Paweł
email
2000Wicher Maciej
email
2000Mąkosza Maria
email
2000Klecz Agnieszka
email
2000Bączyk Roman
własna działalność gospodarcza w zakresie geodezji
email
2000Napiórkowski Robert
email
2000Kalbarczyk (z d. Godlewska) Barbara
UM Barczewo
email
2000Czech Bartosz
email
2000Ślepowroński Michał
email
2000Cellmer Anna
Katedra Gospodarki Nieruchomościami i Rozwoju Regionalnego
email
2000Kamiński Cezary
email
2000Biliński Adam
email
2000Popławska Agnieszka
email
2000Grzeszczak Robert
email
2000Ślaska Lucyna
Mieszkam i pracuję w Gdyni. Zaliczyłam praktykę z zakresu wyceny.
email
2000Borysiuk Anna
email
2000Kucharski Bartosz
email
2000Gronowicz Anna
email
2000Brylowska (z d. Jagłowska) Aneta
Urząd Miasta w Ełku
email
2000Urbanowicz Jolanta
email
2000Bal Artur
email
2000Urbański Piotr
email
2000Olender Małgorzata
email
2000Szumera Łukasz
5 lat stażu w Przedsiębiorstwie Usług Geodezyjnych sp. z o.o. w Częstochowie. 25.02.2006 uzyskałem uprawnienia zawodowe w zakresie: 1. Geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe realizacyjne i inwentaryzacyjne. W marcu 2006 założyłem własną działalnośĆ gospodarczą pod tytułem Geoszumpol mgr inż. Łukasz Szumera
email
2000Łapkiewicz Krzysztof
Obecnie w PUGK Pryzmat w Brodnicy
email
2000Dąbkowska Anna
email
2000Wałdowska (z d. Werner) Anita
email
2000Zamrij Paweł
email
2000Żentarska Joanna
email
2000Sidor Iwona
doktorantka w Katedrze Gospodarki Nieruchomościami i Rozwoju Regionalnego
email
2000Czupryński Adam
email
2000Szumera Łukasz
email
2000Malinowski Jarek
email
2000Krajanowska Danuta
email
2000Siewert Janusz
email
2000Łazar Piotr
email
2000Mieszanek Krzysztof
email
2000Pasik Marcin
email
2000Szurek Magdalena
email
2000Radoń Ewa
pracownik firmy geodezyjnej-Szczecin
email
2000Burzyński Michał
email
2000Podgajecki Paweł
własna działalność gospodarcza w zakresie geodezji
email
2000Parda Michał
OPEGIEKA w Elblągu
email
2000Uradzińska (z d. Rutkowska) Edyta
doktorantka w Katedrze Geodezji Rolnej i Katastru
email
2000Krupa Tomasz
Geodeta w firmie Geopartner
email
2000Pilarczyk Andrzej
Imagis Warszawa,WAT Warszawa
emailwww
2000Chrapicki Michał
email
1999Bernaciak Łukasz
email
1999Cebeliński Grzegorz
email
1999Reich Robert
email
1999Nowotka Paweł
email
1999Chojnacka Wioletta
1999Banaszek Sebastian
Katedra Gospodarki Nieruchomościami i Rozwoju Regionalnego
email
1999Piotrowski Maciej
email
1999Cieszyński Robert
email
1999Głusik (z d. Krupka) Magdalena
Wojskowe Centrum Geograficzne - Warszawa
email
1999Bielska (z d. Tkaczuk) Jolanta
email
1999Tobieński Bartosz
email
1999Tomasz Błaszczyk Grzegorz
Thomas Bau GmbH,55218 Ingelheim
email
1999Zbigniew Kazimierczak
Podgik Pułtusk
email
1999Kosyra Jarosław
email
1999Piasta (zd. Stefaniuk) Urszula
email
1999Szłykowicz Maciek
email
1999Lorkowski Tomasz
email
1999Bliżniak Bolesław
email
1999Łoziński Maciej
email
1999Skiba-Nowotka Renata
email
1999Pirek Mariusz
email
1999Startek Dariusz
WPG Geoida Toruń
email
1999Grzegorzewska (z d. Kliszko) Aleksandra
PODGiK w Łęczycy
email
1999Grzegorzewski Arkadiusz
PODGiK w Łęczycy
email
1999Tkaczyk Grzegorz
email
1999Kobylska Iwona
Centrum Projektów Budowlanych – Grudziądz
email
1999Krasiński Sylwester
email
1999Burdyński Radosław
email
1999Misterek Rafał
email
1999Laskowska (z d. Struzik) Lucyna
Urząd Miasta Malbork
email
1999Biłozor Andrzej
Katedra Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego WGiGP UWM
email
1999Kornak Seweryn
Urząd Miasta Rzeszowa,Gospodarka Nieruchomościami
email
1999Stankiewicz Leszek
email
1999Tabęcki Paweł
email
1998Szulwic Jakub
Politechnika Gdańska I-NET S.C.
emailwww
1998Zalewski Marcin
Dobre Miasto, Gdynia
email
1998Delekta Daniel
email
1998Pietrzak Jolanta
email
1998Chrol Aneta
email
1998Zelma Iwona
email
1998Kuczkowski Marcin
email
1998Knoll (zd. Gnatek) Aneta
email
1998Zawiślak Anita
PUGK PRYZMAT Brodnica
email
1998Olszewski Tomasz
email
1998Płoszyński Radosław
email
1998Dargiewicz Grzegorz
email
1998Piotrowska (zd. Jędrzejczak) Joanna
ZSB Toruń
email
1998Janowski Artur
Instytut Geodezji UWM Olsztyn
email
1998Woronowicz Jarosław
Biskupiec
email
1998Iwanowski Jarosław
email
1998Olszewska (z d. Piątek) Elżbieta
email
1998Dziuba Anna
WGGGiR UM w Słupsku
email
1998Szadkowska Małgorzata
email
1998Kaczmarczyk Barbara
email
1998Grzeszczuk Ewa
email
1998Staszewska Barbara
email
1998Andrzejewski Andrzej
Pracownik Wydziału Geodezji UM Katowice
email
1998Kowalska Magdalena
email
1998Chojnacki Piotr
email
1998Puciłowska (z d. Gruszczyńska) Katarzyna
email
1998Samełko Przemysław
email
1998Kulesza Robert
email
1998Wilczek Rafał
Urząd Miejski w Szczytnie
email
1998Puciłowski Marcin
email
1998Kowalczyk Cezary
pracownik WGiGP UWM
email
1998Głuchowska-Ry ls ka Iwona
email
1998Tomczak Maciej
Azymut
email
1997Brzeziński Dariusz
email
1997Leszczyński Lech
email
1997Głębocki Bartosz
email
1997Trojak-Jewsienia Kamila
email
1997Cieszyńska (z d. Markowska) Agata
email
1997Jola Popielarska
Tele Atlas Polska
email
1997Karwowska Ewa
email
1997Szymański Tomasz
email
1997Chmielecki Artur
email
1997Baryła Radosław
email
1997Kocur-Bera Katarzyna
pracownik Katedry Geodezji Rolnej i Katastru UWM Olsztyn
email
1997Miłek Mariusz
email
1997Białczak Dorota
email
1997Dumka Robert
email
1997Olszewska zd. Raczyńska Małgorzata
email
1997Riabczenko (z d. Wypych) Joanna
email
1997Wiśniewski Radosław
pracownik WGiGP UWM
email
1997Iwański Artur
ARiMR
email
1996Łapińska (z d. Chmielińska) Agnieszka
ZEP SA
email
1996Grześkiewicz Krzysztof
Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim
email
1996Struch Krzysztof
email
1996Nehring Zbigniew
email
1996Haratym Adam
Urząd Miejski w Elblągu
email
1996Deska Krzysztof
email
1996Niedenthal Arleta
email
1996Domalewski Leszek
email
1995Robert Tchórzewski
email
1995Zamkiewicz Paweł
email
1995Szymańska Małgorzata
email
1995Megger Adam
Londyn - praca w zawodzie
email
1995Komar Mariusz
email
1995Berent Krzysztof
email
1995Zbrzeżny Jacek
email
1995Pilatowski Marek
email
1994Iwański Grzegorz
OPGK Koszalin
email
1994Szczepanek Mirosław
email
1994Stodulski Marek
email
1994Jasiński Artur
okolice Starogardu Gdanskiego
email
1994Wasilewska Małgorzata
email
1994Ziehm Robert
Prezes Zarządu Visimind, zamieszkały w Stawigudzie
email
1994Cellmer Radosław
email
1994Dziedziczak Jarosław
ARiMR OR Kielce
email
1994Zieliński Marek
1994Stolarczyk Jacek
email
1994Senetra Adam
Katedra Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego WGiGP UWM
email
1994Niburska Katarzyna
email
1994Zawiślak Jacek
Koszalin
email
1993Kosakowski Janusz
pracownik KGRiK WGiGP
emailwww
1993Bakuła Mieczysław
Katedra Geodezji Satelitarnej i Nawigacji
email
1993Zielińska Anna
email
1993Borowy Artur
email
1993Augustynowicz Adam
email
1993Cellmer Sławomir
email
1993Czerniawski Piotr
obywatel Trójmiasta
email
1993Cellmer Sławomir
email
1993Wożnialis Tomasz
Biuro Geodezji sp. z o.o. w Elblągu
email
1993Szczepańska Agnieszka
Katedra Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego WGiGP UWM Olsztyn
email
1993Eberhardt Janina
email
1993Kościsz Tomasz
Agencja Geodezyjna Nieruchomości Nowy Sącz
email
1993Filipowicz Hubert
email
1993Pałejko Piotr
email
1993Dwulat Marek
email
1992Cichoń Włodzimierz
Usługi Geodezyjne Geo-Art
email
1992Milewski Andrzej
email
1992Hinz Wojciech
WBGiTR Gdańsk
email
1992Tomczak Sławomir
email
1992Kruczyński Wojciech
email
1992Sobkiewicz Zbigniew
email
1992Bisewski Adam
email
1992Bochenek Piotr
Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim
email
1992Turzyńska Joanna
Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim
email
1992Smentoch Wiktor
RAPID s.c Smentoch Sobkiewicz
email
1992Puza Iwona
Urząd Miejski Suwałki ZUD
email
1991Ostrowski Mariusz
email
1991Koziołowski Marek
ARiMR Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny
emailwww
1991Eberhardt Andrzej
email
1991Bocian Elżbieta
email
1991Kolasiński Jarosław
Geodeta uprawniony, pracownik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.
email
1991Modzelewski Krzysztof
Starglass Sp. z o.o. Ostrołęka tel. 0-29 769 13 89
email
1990Miałka-Kruszewska Anna
emailwww
1990Dłużniewski Maciej
email
1989Peliksza-Tanan Janina
UM Gdańsk
email
1989Tanan Sławomir
Grupa Lotos
email
1989Ostapczuk Jerzy
email
1989Kuryj Jan
Adiunkt w Katedrze Gospodarki Nieruchomościami i Rozwoju Regionalnego UWM w Olsztynie
email
1989Potorski Krzysztof
PODGiK w Żurominie, tel. 0-606 416 197
email
1989Stankiewicz Kazimierz
Associated Consultants Chester,NJ USA
email
1989Sapko Andrzej
geodeta powiatowy - Starostwo Powiatowe w Łęczycy
email
1989Wnuk Wojciech
email
1989Raszkowski Piotr
email
1989Jesionek Andrzej
email
1988Krzemieniewska (zd. Kowalewska) Alicja
email
1988Pękala Marek
email
1988Krzemieniewski Mariusz
Starostwo Powiatowe w Działdowie
email
1988Kowalczyk Andrzej
email
1988Wojdełko Jarosław
email
1988Gałka Tomasz
email
1987Pietrzak Sławomir
GEOSERVICE Słupsk
email
1987Puzyrewski Marek
email
1987Grajewski Zygmunt
email
1987Gogółka Józef
BBGiTR RO Cieszyn
email
1986Głażewski Arkadiusz
email
1986Grejner Grażyna
email
1986Alicja Józefowicz
Starostwo Powiatowe w Węgorzewie, Geodeta powiatowy
email
1986Kaszubski Marek
Usługi Geodezyjne Marek Kaszubski
email
1986Chmielak zd. Chruścicka Anna
Urząd Miejski w Poddębicach
email
1986Chmielak Jan
Pracownia Geodezyjna w Poddębicach
email
1986Skowron Joanna
Geodeta Uprawniony Biuro Geodezji w Golubiu-Dobrzyniu
email
1986Worotnicki Leszek
email
1985Klinkosz Marek
ZUW Delegatura w Koszalinie
email
1985Gorząch Zbigniew
Mazowiecki Urząd Wojewódzki Delegatura w Ciechanowie
email
1985Kuczkowski Zdzisław
email
1984Dąbrowski Andrzej
Usługi Geodezyjne Pisz
email
1984Maślij Grzegorz
email
1984Pazerski Zbigniew
emailwww
1983Karpowicz Waldemar
email
1983Piotr Szmidt Jerzy
emailwww
1982Schneider (Sucha/Musialska) Teresa
email
1982Sosnowski Jan
Usługi Geodezyjne Malbork
email
1982Jarosz Krzysztof
Praca na etacie w Miejskich Wodociągach i Oczyszczalni w Grudziądzu oraz prowadzenie działalności gospodarczej Krzysztof Jarosz "UGIKOŚ"
email
1982Sziler(z d. Zielinska) Arleta
redaktor programu radiowego Magazyn Polski dla Polonii w Windsor(Canada) i Detroit(USA) 91.5 FM CJAM Sobota 2-3 (PM-E.T.)
email
1982Olchówka Jan
email
1982Czyżewski Cezary
email
1982Potrapeluk Wiesław
email
1982Józefowicz Marian
email
1982Litwin Zenon
email
1982Pesta Stanisław
Usługi Geodezyjne, właściciel
email
1982Bajerowski Tomasz
Pracownik Wydziału Geodezji i GP UWM Olsztyn
email
1982Litwin (z d. Kich) Daria
email
1981Kubas Jadwiga
Spółdzielczy Bank Ludowy w Olsztynie
email
1981Gieryng (z d. Sobczyńska) Wiesława
właścicielka firmy: Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami
email
1981Marczuk Zenon
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Wydział Geodezji Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami
email
1980Świderski Sławomir
OPEGIEKA Elbląg
email
1980Narloch Kazimierz
Urząd Miejski Leszno
email
1980Kabat Ryszard
Starostwo Powiatowe w Iławie
email
1980Stankiewicz Czesław
email
1979Cieżyński Sławomir
email
1979Główka Włodzimierz
Usługi Geodezyjne w Sochaczewie
email
1978Zołociński Jacek
email
1978Tuchalski Wojciech
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Kierownik Biura Powiatowego w Rypinie.
email
1978Polakowski Witold
email
1978Hołub Roman
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu,Geodeta Powiatowy
email
1977Dąbrowski Wiesław
email
1976Śmigielski Grzegorz
OPGK Poznań , Geodezyjna Sp-nia Pracy w Pile
email
1976Wiśniewski Zbigniew
pracownik Instytutu Geodezji Wydziału Geodezji i GP UWM w Olsztynie
email
1974Kawecki Jan
email
1974Gardias Antoni
email
1974Kopiejewski Gabriel
pracownik Wydziału Geodezji i GP UWM Olsztyn
email
1973Romanowski Florian
OPEGIEKA Elbląg
email
1973Hoffmann Janusz
Urząd Miasta St. Warszawy
email
1973Prątnicka (zd. Lewicka) Alina
Instytut Geodezji WGiGP UWM Olsztyn
email
1972Buczek (z d. Górniak) Krystyna
email
1972Jaworski Jerzy
email
1972Boniecki Ryszard
email
1971Grala Mirosław
pracownik Instytutu Geodezji Wydziału Geodezji i GP UWM w Olsztynie
email
1971Polkowski Jan
od 1981 w USA
email
1971Żuchowski Zbigniew
Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. - Pracownia Planu Generalnego (Geodezyjna) w zakładzie produkcyjnym w Płocku
email
1970Kostecki Aleksander
Powiatowy Odrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Pyrzycach
email
1970Piotrowicz Jacek
OPGK Olsztyn
email
1970Pabiś Zbigniew
PUGK GEODEZJA w Toruniu
email
1970Kostecki Aleksander
Powiatowy Odrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Pyrzycach
email
1966Augustynowicz Janusz
email
1966Mazurkiewicz Wiktor
b. pracownik Departamentu Infrastruktury i Geodezji Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie Biuro Regionalne w Elblągu. Serdecznie zapraszam do mojej witryny internetowej zwłaszcza dotyczącej Kortowa
emailwww
1965Dmitriew Wiktor
email
1965Śliwiński Ryszard
email
1964Gintowt Zbigniew Andrzej
Uzupełniające studia magisterskie na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Dyplom magistra inżyniera geodety w dniu 16 grudnia 1982. Emeryt.
email
1964Olszewski Zbigniew Franciszek
Zawodowe Studium Geodezji Urządzeń Rolnych nr dyplomu 37. Studia magisterskie na Wydziale Rolniczym - mgr inż. rolnictwa - 1971
email
1964Kiszkiel Sergiusz
Zawodowe Studium Geodezji Urządzeń Rolnych
email

Zgłoszenie Absolwenta

Zgłoszenia będą weryfikowane i wprowadzane na stronę z opóźnieniem do 2 tygodni.

Przesłane dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych i są do wglądu i modyfikacji na Wydziale Geodezji i GP UWM w Olsztynie, ul. Prawocheńskiego 15, 10-720 Olsztyn.