"The 1st Baltic Conference for Student and Young Researchers - BalCon 2017"

Konferencja naukowa
The 1st Baltic Conference for Students and Young Researchers - BalCon 2017
www.balcon.com.pl

konferencja BalCon2017W dniach 24-26 marca 2017 odbędzie się pierwsza edycja konferencji

The 1st Baltic Conference for Students and Young Researchers - BalCon 2017, która adresowana jest do studentów i doktorantów zainteresowanych tematyką:

• Konstrukcji drewnianych;
  • Konstrukcji metalowych;
  • Konstrukcji żelbetowych;
  • Technologią i zarządzaniem w budownictwie.

Konferencja obywać się będzie na promie płynącym na trasie: Gdynia – Karlskrona – Gdynia.

W czasie rejsu uczestnicy będą mogli zaprezentować wyniki prowadzonych badań, wymienić doświadczenia i zacieśnić współpracę naukową pomiędzy poszczególnymi ośrodkami. Zaplanowana całodniowa wycieczka po Szwecji przybliży uczestnikom tajniki budownictwa drewnianego.

TERMIN ZGŁOSZEŃ

Termin zgłoszeń i przesyłania streszczeń upływa 30.11.2016

Z uwagi na specyfikę konferencji liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność dokonywania wpłat

OPŁATY I TERMINY ORAGNIZACYJNE
Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej konferencji www.balcon.com.pl oraz na profilu FB.

DANE KONTAKTOWE:
mgr inż. Emilia Miszewska - Urbańska